Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK

Łuparka hydrauliczna

8 500 zł brutto

Koszty dostawy: GRATIS

Konfiguruj produkt

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Zapytaj
o produkt

Opis

Łuparka hydrauliczna to urządzenie, które doskonale sprawdzi się do przerabianie materiału drzewnego w postaci pniaków czy dużych klocków. Użycie łuparki hydraulicznej do drewna znacznie zwiększa szybkość pracy i pozwala w wygodny, bezpieczny i szybki sposób przerobić nawet znaczną ilość materiału. Łuparka do drewna z powodzeniem wykorzystywana jest w gospodarce leśnej, jak również w rolnictwie czy u prywatnych odbiorców, którzy korzystają ze znacznej ilości opału. Firma Remet CNC Technology oferuje profesjonalne urządzenia do obróbki drewna, takie jak rębaki, rozdrabniacze czy łuparki do drewna (zarówno w odmianie hydraulicznej, kinetycznej czy elektrycznej.

Łuparka hydrauliczna do drewna 

Łuparki hydrauliczne świdrowe S400 i S500 świetnie sprawdzają się w koparkach, mini koparkach, oraz innych wyposażonych w system hydrauliczny. Dzięki solidnie wykonanej obudowie oraz niezawodności układu staje się niezwykle pomocna podczas przerobu drewna opałowego. Oferowana przez naszą firmę luparka hydrauliczna to najwyżej klasy urządzenie wykonane według autorskiego projektu. Dzieki wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów łuparka hydrauliczna to urządzenie wielosezonowe, które wytrzyma pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Istnieje możliwość montażu:

  • wiertła do gleby


Nasze produkty

Łuparki i świdry

Łuparka hydrauliczna
Cena już od 8 500 zł brutto
Łuparka do ciągnika LRW-100
Cena już od 1 450 zł brutto
Łuparka do ciągnika LRW-150
Cena już od 1 670 zł brutto
Końcówka zapasowa do łuparki WOM
Cena już od 50 zł brutto
Zestaw do Łuparki Świdrowej Eco WOM-80
Cena już od 400 zł brutto
Zestaw do Łuparki Świdrowej Eco WOM-90
Cena już od 420 zł brutto
Świder do łuparki
Cena już od 145 zł brutto
Łożyskowanie do łuparki
Cena już od 55 zł brutto
Koło pasowe ø200 do wałka łuparki
Cena już od 180 zł brutto
Włącznik P-L
Cena już od 95 zł brutto
WAŁEK ŁUPARKI - DO CIĄGNIKA (WOM)
Cena już od 155 zł brutto
WAŁEK ŁUPARKI - POD KOŁO PASOWO
Cena już od 135 zł brutto