Rębaki tarczowe

Rębaki do drewna pozwalają na szybkie przerobienie materiału do drewna. Ich wykorzystanie staje się coraz bardziej powszechne również w Polsce. Są to urządzenia, które występują w różnych wariantach - mocy, wielkości, rodzaj napędu. Dzięki temu można dobrać odpowiedni rębak do własnych preferencji i charakteru jego wykorzystania. Rozdrabniacze d...

Rębaki do drewna pozwalają na szybkie przerobienie materiału do drewna. Ich wykorzystanie staje się coraz bardziej powszechne również w Polsce. Są to urządzenia, które występują w różnych wariantach - mocy, wielkości, rodzaj napędu. Dzięki temu można dobrać odpowiedni rębak do własnych preferencji i charakteru jego wykorzystania. Rozdrabniacze do drewna możemy podzielić na rębaki tarczowe oraz rębaki walcowe.

Tarczowe rębaki do drewna

Wśród rębaków do drewna dużą popularnością cieszą się rębaki tarczowe. Są to wysoce wydajne urządzenia, które dzięki wyposażeniu w specjalne ostrza przetwarzają drewno na zrębkę. Materiał ten można z łatwością wykorzystać na wiele sposobów – np. jako opał, podsypkę pod rośliny w ogrodzie czy jako element kompostu. Rębaki tarczowe mają wiele zalet – są bezpieczne, mało awaryjne oraz wygodne w konserwacji.

Rozdrabniacze tarczowe – rodzaje

Rębaki tarczowe możemy podzielić na urządzenia elektryczne, spalinowe oraz na WOM ciągnika rolniczego. Dobór urządzenia uzależniony jest od indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rębaków tarczowych – wyprodukowanych w Polsce.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 produktów