Naprawa, Serwis i Przegląd Rębaków, Rozdrabniaczy do Drewna

naprawa, serwis i przegląd rębaków do drewna

Naprawa, Serwis i Przegląd Rębaków

Firma REMET CNC wykonuje naprawy, przeprowadza przeglądy oraz świadczy serwis rębaków wyłącznie swojej produkcji. Nie dokonujemy napraw modeli rębaków innych firm, marek aniżeli REMET CNC!

Jeżeli posiadasz:

  • rębaki marketowe z Castorama, z Leroy Merlin i in,
  • rębaki samodzielnej konstrukcji, samodzielnego montażu,
  • rębak sam

NIE PODLEGAJĄ ONE U NAS SERWISOWI ANI REGENERACJI!!!


NASZA OFERTA SERWISOWA

Obejmuje zarówno modele rębaków znajdujące się stale w sprzedaży jak i te, które zostały już z produkcji wycofane lub na późniejszym etapie zmodyfikowane technologicznie. Każdy model rębaka jaki Państwo bezpośrednio zakupili w naszej firmie lub poprzez naszych dystrybutorów naprawicie u nas do dwóch tygodni od jego dostarczenia.

SERWIS GWARANCYJNY

Najczęściej rębak jest dostarczany do dealera, tam gdzie był zakupiony. Dealer przekazuje go dalej, do REMETU – bezpośredniego producenta. Tu musimy wyjaśnić, iż gwarancja nie obejmuje noży i łożysk tnących. Natomiast gwarancja jest udzielana na pozostałe elementy jak: konstrukcja maszyny, spoiny, koła zębate, wały tnące, a naprawy, jak już wspomniano, są realizowane do 2 tygodni.

SERWIS POGWARANCYJNY

Produkt/rębak uszkodzony jest odsyłany do REMET CNC. Naprawę wykonujemy po dokonanych oględzinach, a jej szczegóły ustalane są z właścicielem telefonicznie. Wszystkie rębaki naprawiane są na miejscu. Czas naprawy uzależniony jest od ilości zgłoszeń i komplikacji uszkodzenia oraz dostępności części w danym czasie. Margines dwóch tygodni podajemy dla bezpieczeństwa dotrzymania terminów ale zwykle jest on krótszy.

KIEDY WYKONAĆ PRZEGLĄD RĘBAKA?

Najlepiej zaraz po zakończeniu prac z przycinaniem drzew owocowych w sadzie albo po przeprowadzonej wycince. Nie należy odkładać tego na później. Regularne przeglądy sprawią, że Wasz rębak będzie zawsze gotowy do kolejnych wyzwań i co niezmiernie istotne – bezpieczny w dalszym użytkowaniu! Pamiętajmy BHP przede wszystkim!

Zwykle najczęstszym awariom ulegają silniki i pompy hydrauliczne, stąd aby mieć pewność sprawności urządzenia pokaż go naszym fachowcom. Nasi serwisanci sprawnym okiem wypatrzą zużyte elementy, zerkną na newralgiczne punkty urządzenia, sprawdzą to co najbardziej istotne. Autoryzowany serwis rębaków oraz nasi specjaliści szybko i sprawnie przywrócą urządzenie do jego dawnej kondycji.

Jeżeli Wasze rębaki są na gwarancji nie wykonujcie napraw samodzielnie. Grozi to utratą gwarancji i bezpośrednio przekłada się na bezpieczne użytkowanie sprzętu. Po to udzielamy 24 miesięcznej gwarancji lub wydłużonej do 36 miesięcy, abyście w spokojny sposób, bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów, wykonali przegląd u nas!