O Firmie - Rębaki do Drewna dla Domu, Rolnictwa i Przemysłu

about.jpg

Rozdrabniacze do gałęzi i recykling

Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją i sprzedażą specjalistycznych maszyn przeznaczonych do przetwarzania drewna. Sprzęty, które oferujemy są przeznaczone do wykorzystywania w gospodarstwach domowych, przemyśle i rolnictwie.

Rozdrabnianie drewna to bardzo pracochłonne zajęcie – na szczęście z pomocą przychodzi technologia. Oferujemy wiele rodzajów rębaków, by ułatwić sprawne i efektywne wykonanie tej pracy. Możemy zapewnić, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami, a usługi i sprzęt marki Rebaki24.pl to najlepszy wybór. Ponad to, grono naszych specjalistów wciąż pracuje nad udoskonalaniem oferty i dostarczaniem klientom odpowiedzi na ich technologiczne potrzeby. Jako polski producent rębaków, łuparek, mechanizmów rozdrabniających do drewna, drzewa i gałęzi prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości urządzeń.

Nasze rębaki, łuparki, świdry i mechanizmy tnące są wykorzystywane:

  • w gospodarstwach domowych,
  • do utrzymania terenów zielonych,
  • do pracy w ogrodzie,
  • przez sadowników, działkowców, ogrodników i plantatorów,
  • w nadleśnictwie, tartakach i przemyśle drzewnym,
  • przy utrzymaniu dróg i zieleni w pasie drogowym.

Rebaki mogą być wyposażone opcjonalnie w dodatkowe wyposażenie:

  • rebaki z workownicami,
  • rebaki z taśmociągiem,
  • rębaki z górnym kanałem wyrzutowym,
  • rebaki z systemem bezpieczeństwa.

Polski producent łuparek do drewna

Polski producent łuparek do drewna firma REMET CNC TECHNOLOGY cieszy się coraz większym uznaniem zarówno na krajowym, jak i zagranicznym rynku. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym oraz wysokiej jakości materiałom używanym do produkcji, nasze łuparki gwarantują efektywne i precyzyjne dzielenie drewna na kawałki. Bogata oferta modeli, zróżnicowana moc oraz różnorodne rozmiary sprawiają, że każdy klient może znaleźć odpowiednią łuparkę do swoich potrzeb. Solidność, trwałość i konkurencyjne ceny sprawiają, że produkty od polskiego producenta łuparek do drewna są coraz częściej wybierane przez profesjonalistów oraz entuzjastów obróbki drewna w Polsce i poza granicami kraju.

Oferowane przez nas rozdrabniacze do drewna i gałęzi występują w wariantach z silnikami spalinowymi i elektrycznymi. Oferujemy ponadto rębaki podczepiane do ciągników. Nasze urządzenia tnące są regularnie poddawane testom wytrzymałościowym i modyfikacjom, dlatego zawsze jesteśmy pewni tego co sprzedajemy. Rębaki naszej produkcji doskonale współpracują z ciągnikami większości producentów, takimi jak: Kubota, Zetor, Ursus, New Holand, inne.

Sprzedajemy rębaki spalinowe, elektryczne, do ciągnika (WOM)

W naszej firmie specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości narzędzi do przerabiania drewna. W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz mulczery, kosiarki bijakowe i części zamienne, ale przede wszystkim sprzedajemy rębaki spalinowe, elektryczne i ciągnikowe (na WOM), które świetnie sprawdzą się w gospodarstwie rolnym, sadzie czylesie. Nasze rębaki charakteryzują się nie tylko solidną konstrukcją, ale także efektywnością i bezpieczeństwem użytkowania, co sprawia, że są one popularnym wyborem wśród naszych klientów.

Jako solidna firma dbamy nie tylko o sprzedaż rębaków ale nie jest nam również obca naprawa i serwis rebaków zakupionych w Naszej firmie. Zawsze przestrzegamy udzielonej gwarancji na nasze rebaki! Oferowane przez nas rebaki, mechanizmy tnące, łuparki czy świdry można nabyć również na raty. W przypadku firm nasze rębaki są udzielane w leasing.