Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK
Łuparki i świdry

Łuparki do drewna firmy REMET CNC TECHNOLOGY służą do rozłupywania pieńków, polan drewnianych o różnych średnicach i długościach w zależności od modelu łuparki. Łuparki produkowane w naszej firmie możemy podzielić na trzy grupy w zależności od sposobu napędu: elektryczne, napędzane poprzez WOM ciągnika, napędzane za pomocą hydrauliki nośnika łup...

Łuparki do drewna firmy REMET CNC TECHNOLOGY służą do rozłupywania pieńków, polan drewnianych o różnych średnicach i długościach w zależności od modelu łuparki. Łuparki produkowane w naszej firmie możemy podzielić na trzy grupy w zależności od sposobu napędu: elektryczne, napędzane poprzez WOM ciągnika, napędzane za pomocą hydrauliki nośnika łuparki.

Rodzaje łuparek do drewna

Każdy rodzaj łuparki posiada swoje istotne zalety, ale również ograniczenia, które sprawiają, że wybór najlepszego urządzenia jest indywidualny.

- Łuparki elektryczne to urządzenia napędzane prądem, przez co najczęściej wykorzystywane są do użytku domowego lub innego na mniejszą skalę. Łuparka elektryczna pozwala w wygodny sposób przygotować opał na zimę do pieca czy kominka.

- Łuparki do ciągnika na WOM do pracy wykorzystują energię z wałka odbioru mocy ciągnika rolniczego. Ich wykorzystanie nie wymaga połączenia kablowego, dlatego łuparki ciągnikowe są często wykorzystywane do pracy w terenie – lesie czy sadzie.

- Łuparki hydrauliczne do drewna to urządzenia o najwyższej mocy spośród wymienionych rodzajów. Ze względu na swoją budowę są w stanie rozłupywać nawet długie pnie. Łuparka hydrauliczna działa w oparciu o maszynę posiadającą w system hydrauliczny, np. koparkę czy minikoparkę.

Dostępne łuparki i świdry do drewna

Specjalnością naszej firmy są łuparki świdrowe, których zasada działania polega na wkręcaniu się świdra z odpowiednio wytoczonym gwintem zewnętrznym w drewno i jego rozłupywaniu. W stałej ofercie posiadamy szeroki asortyment świdrów i zestawów do własnej zabudowy, które dobierane są według mocy napędu i średnic łupanego drewna.

Posiadamy również w ofercie łuparki kinetyczne. Są to łuparki mechaniczne, które energię potrzebną do pracy uzyskują z energii kinetycznej kół zamachowych, następnie przekazywana jest ona za pomocą listwy zębatej na tłok uderzający w drewno. Praca na takiej łuparce jest o wiele szybsza niż na łuparkach hydraulicznych o podobnym wyglądzie, gdyż czas wypchnięcia tłoka i jego powrotu to zaledwie kilka sekund.

Wszystkie elementy konstrukcyjne łuparek wykonane są na precyzyjnych centrach obróbczych CNC co przekłada się to na długą żywotność produkowanych przez nas urządzeń.

Poniżej znajdą Państwo szeroki wybór łuparek do drewna i gałęzi, a także akcesoriów do tych urządzeń. Zachęcamy do poznania naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań do skorzystania z zakładki kontakt. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Więcej


Łuparki i świdry # Require any additional compass plugins here. # Set this to the root of your project when deployed: http_path = "/" css_dir = "css" sass_dir = "sass" images_dir = "img" javascripts_dir = "js" fonts_dir = "fonts" output_style = :nested environment = :development # To enable relative paths to assets via compass helper functions. Uncomment: # relative_assets = true # To disable debugging comments that display the original location of your selectors. Uncomment: line_comments = false color_output = false sourcemap = true # If you prefer the indented syntax, you might want to regenerate this # project again passing --syntax sass, or you can uncomment this: # preferred_syntax = :sass # and then run: # sass-convert -R --from scss --to sass sass scss && rm -rf sass && mv scss sass

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów