Rozdrabniacz do Ciągnika - Rębak do Traktora

Rozdrabniacz do Ciągnika - Rębak do Traktora

Porządkowanie drewna pozostałego po przycinaniu drzew w lesie, parku czy sadzie to czasochłonne i męczące zadanie. Ilość gałęzi, pieńków czy innego rodzaju pozostałości potrafi być naprawdę spora, a ich nieporęczny kształt dodatkowo utrudnia prace. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi rozdrabniacz do ciągnika, nazywany również rębakiem. Urządzenie to jest powszechnie wykorzystywane w gospodarstwach rolniczych na całym świecie, a od pewnego czasu zyskuje coraz większą popularność również w Polsce.

Rozdrabniacz do ciągnika


Rozdrabniacz do ciągnika napędzany jest przy wykorzystaniu napędu WOM, dzięki czemu przerabiane mogą być nawet grube gałęzie. Rębaki do ciągników dzielą się na dwa podstawowe rodzaje. Rębaki walcowe tną drewno na mniejsze kawałki (różne w zależności od modelu), natomiast rębaki tarczowe rozdrabniają przerabiany materiał na zrębkę.

Firma Remet CNC Technology to polski producent najwyższej jakości rębaków do drewna. Rozdrabniacz do ciągnika oferowany przez naszą firmę występuję w wielu wariantach mocy, dzięki czemu z łatwością dobiorą Państwo urządzenie dopasowane do Państwa potrzeb. Wszystkie oferowane przez nas rębaki do drewna spełniają najwyższe wymagania techniczne, dzięki czemu są niezawodne i bezpieczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań!