Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK

Rozdrabniacz do Drewna i Gałęzi - Rębaki do Drzewa

Rozdrabniacz do Drewna i Gałęzi - Rębaki do Drzewa

Prace porządkowe w lesie, sadzie, parku czy dużym ogrodzie to niezbędna czynność, która sprawia ,że miejsca te zachowują równowagę biologiczną i są bezpieczne w użytkowaniu przez człowieka. Jedną z podstawowych czynności związanych z porządkowaniem tych miejsc jest przycinanie lub całkowite wycinanie drzew. Po wykonaniu tego rodzaju prac pozostaje jednak znaczna ilość gałęzi, która może być problematyczna w uprzątnięciu. W takiej sytuacji niezwykle pomocny okaże się rozdrabniacz do drewna.

rozdrabniacz do drewnaRozdrabniacz do drewna

Rozdrabniacz do drewna nazywany również rębakiem to urządzenie, które w błyskawiczny sposób przerabia gałęzie i drobne pnie na niewielkie fragmenty wygodne do spakowania i wykorzystania (np. jako opał). Rębaki do drewna występują w postaci urządzeń elektrycznych, spalinowych oraz przystosowanych do użycia z ciągnikiem rolniczym. Profesjonalne rozdrabniacze do drewna to urządzenia bezpieczne i niezwykle wydajne. Przy ich wykorzystaniu w krótkim czasie jesteśmy w stanie przerobić znaczne ilości materiału drzewnego. Pozwala to na oszczędzenie czasu i sił, a przy okazji pozyskanie świetnego opału.

Oferowane przez nas rozdrabniacze do drewna to najwyższej jakości urządzenia, które znajdą zastosowanie w lasach, parkach czy sadach. Posiadamy rębaki do drewna wyposażone w silniki elektryczne, spalinowe oraz napędzane przy wykorzystaniu ciągników rolniczych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.