Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK

Łuparka do ciągnika LRW-150

1 670 zł brutto

Koszty dostawy: GRATIS

Konfiguruj produkt

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Zapytaj
o produkt

Opis

Łuparka LRW100 służy do rozłupywania polan (pieńków) drewnianych o średnicach do 60cm. Urządzenie napędzane jest poprzez WOM (wałek odbioru mocy) ciągnika.

Łuparka może pracować w dwóch konfiguracjach:

  • Stolik założony poziomo (do klocków o długościach od ok. 25 do 50cm),

  • Stolik założony pionowo (do rozłupywania tzw. „metrów”).

Łuparka LRW100 pracuje na łożyskach krytych zamontowanych w solidnej rurze , która przenosi większe naprężenia i jest o wiele bardziej odporna na uderzenia mechaniczne od obudów żeliwnych (na których zamontowana jest większość łuparek skonstruowanych amatorsko).

W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkownika w łuparce zastosowaliśmy wyprofilowany docisk z czterostopniową regulacją w zależności od średnicy łupanego klocka. Dzięki niemu ręce osoby pracującej na łuparce pozostają w bezpiecznej odległości od kręcącego się świdra.

Łuparka LRW100 pomalowana jest proszkowo.

Wszystkie części eksploatacyjne (końcówki, nakładki poszerzające, świdry) do łuparki mamy dostępne od ręki.Nasze produkty

Łuparki świdrowe do ciągnika (WOM)