Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK
about.jpg

Rębaki24.pl to portal poświęcony rozdrabniaczom do gałęzi i recyklingu.

Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją i sprzedażą specjalistycznych maszyn przeznaczonych do przetwarzania drewna. Sprzęty, które oferujemy są przeznaczone do wykorzystywania w gospodarstwach domowych, przemyśle i rolnictwie.

Rozdrabnianie drewna to bardzo pracochłonne zajęcie – na szczęście z pomocą przychodzi technologia. Oferujemy wiele rodzajów rębaków, by ułatwić sprawne i efektywne wykonanie tej pracy. Możemy zapewnić, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami, a usługi i sprzęt marki Rebaki24.pl to najlepszy wybór. Ponad to, grono naszych specjalistów wciąż pracuje nad udoskonalaniem oferty i dostarczaniem klientom odpowiedzi na ich technologiczne potrzeby.

Jako polski producent rębaków, łuparek, mechanizmów rozdrabniających do drewna, drzewa i gałęzi prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości urządzeń. Nasze rębaki, łuparki, świdry i mechanizmy tnące są wykorzystywane:
- w gospodarstwach domowych,
- do utrzymania terenów zielonych,
- do pracy w ogrodzie,
- przez sadowników, działkowców, ogrodników i plantatorów,
- w nadleśnictwie, tartakach i przemyśle drzewnym,
- przy utrzymaniu dróg i zieleni w pasie drogowym.

Oferowane przez nas rozdrabniacze do drewna i gałęzi występują w wariantach z silnikami spalinowymi i elektrycznymi. Oferujemy ponadto rębaki podczepiane do ciągników.

Nasze urządzenia tnące są regularnie poddawane testom wytrzymałościowym i modyfikacjom, dlatego zawsze jesteśmy pewni tego co sprzedajemy.

Rebaki mogą być wyposażone opcjonalnie w dodatkowe wyposażenie:
- rebaki z workownicami,
- rebaki z taśmociągiem,
- rębaki z górnym kanałem wyrzutowym,
- rebaki z systemem bezpieczeństwa.

Rębaki naszej produkcji doskonale współpracują z ciągnikami większości producentów, takimi jak: Kubota, Zetor, Ursus, New Holand, inne.

Jako solidna firma dbamy nie tylko o sprzedaż rębaków ale nie jest nam również obca naprawa i serwis rebaków zakupionych w Naszej firmie. Zawsze przestrzegamy udzielonej gwarancji na nasze rebaki!

Oferowane przez nas rebaki, mechanizmy tnące, łuparki czy świdry można nabyć również na raty. W przypadku firm nasze rębaki są udzielane w leasing.FILMY WIDEO

Zobacz jak pracują nasze maszyny