Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK

Łuparki Do Drewna - Urządzenia do Rozłupywania Pieńków

Łuparki Do Drewna - Urządzenia do Rozłupywania Pieńków

Przygotowanie opału na zimę to zadanie, które często wymaga znacznego wysiłku. Drewno dostarczone do naszego domu często wymaga rozłupania je na mniejsze kawałki, które zmieszczą się do pieca czy kominka. Ręczne rozłupanie pieńków przy pomocy siekiery jest męczące i zajmuje dużo czasu. Aby znacznie szybciej i wygodniej przygotować opał na zimę warto wykorzystać łuparki do drewna – urządzenia, które wykonają za nas większość pracy.

Łuparki do drewna


Produkowane w naszej firmie łuparki do drewna można podzielić ze względu na sposób napędu na trzy rodzaje. Są to łuparki elektryczne, łuparki napędzane poprzez WOM ciągnika oraz łuparki napędzane przy pomocy hydrauliki nośnika łuparki. Specjalnością firmy Remet CNC Technology są łuparki świdrowe. Ich działanie polega na wkręceniu się specjalnie wyprofilowanego świdra w drewno i jego rozłupanie. Ponadto oferujemy również łuparki kinetyczne, są to łuparki mechaniczne. Pobierają one moc do pracy z energii kinetycznej kół zamachowych.

Wybór konkretnego urządzenia uzależniony jest od indywidualnych potrzeb. W celu wybrania najlepszej łuparki do drewna zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci chętnie doradzą najlepsze urządzenie! Zachęcamy również do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą łuparek do drewna, a także innych oferowanych przez nas urządzeń – rębaków do drewna, mechanizmów tnących oraz akcesoriów!