Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK

Rębak do Drewna - Producent Rębaków do Drzewa

Kategoria
Dobierz odpowiedni rębak do drewna. Jako polski producent rębaków znamy się na tym najlepiej. Długoletnie doświadczenie w branży jakie zdobylsmy pozwoliło nam uzyskać odpowiednią wiedzę niezbędną do produkowania rębaków, łuparek, świdrów i mechanizmów tnących do drewna, drzewa najlepszych na rynku.

Rębak do Gałęzi - Producent Rębaków do Drewna

Kategoria
W naszej ofercie bez kłopotu odnajdziecie rębaki do drzewa i rębaki do gałęzi. W zależności od średnicy cięcia drzewa oraz ilości jego cięcia można bez kłopotu wybrać odpowiedni rozdrabniacz do drzewa i gałęzi dopasowany do własnego budżetu i możliwości finansowych.

Rębak Tarczowy z Górnym Wyrzutem

Kategoria
Rębak tarczowy z górnym wyrzutem to rębak z kominem wylotowym pociętego drzewa, gałęzi, który można obracać o 360 stopni. Ma to na celu ułatwienie waszej pracy oraz załadunek pociętego drzewa - uzyskanej z pocięcia zrębki.

Akcesoria do Rębaków i Rozdrabniaczy do Drewna

Kategoria
Jako producent i dystrybutor rębaków do drewna zadbaliśmy nie tylko o sprzedaż urządzeń gotowych - nowych do rozdrabniania gałęzi i cięcia drewna ale również o serwis i akcesoria, które pozwolą na sprawną i bezpieczną eksploatację wszystkich urządzeń.

Rębaki ciągnikowe

Kategoria
Rębaki, rozdrabniacze do gałęzi i drewna to urządzenia, które są przydatne przy pracach w sadzie, gospodarstwie rolnym, na plantacji owoców, w lesie i obszarach leśnych, ogrodzie, przy drodze, na terenach zielonych, w tartaku. Ułatwiają pracę i są wykorzystywane do rozdrabniania i cięcia gałęzi oraz drewna na znacznie mniejsze kawałki w zależności o wybranego modelu - od 5 do 17cm.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 9 (1 Pages)