Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK

Rozdrabniacz do Traktora - Rozdrabniacz do Gałęzi na WOM

Kategoria
Lasy, sady, parki czy ogrody to miejsca, w których niejednokrotnie niezbędne jest uporządkowanie zalegającego materiału drzewnego. Zwłaszcza w okresie wiosennym i jesiennym, przy prowadzeniu przycinek pojawiają się znaczne ilości gałęzi i konarów, które wymagają uporządkowania. Najczęstszym przeznaczeniem tego rodzaju odpadów jest wykorzystanie ich jako opału, jednak aby to zrobić należy go najpierw rozdrobnić.

Łuparka do Drewna - Łuparka Kinetyczna, Hydrauliczna, Elektryczna, do Ciągnika

Kategoria
Łuparki do drewna to urządzenia, które jak sama nazwa wskazuje służą do rozłupywania drewnianych klocków. Łuparki pozwalają w szybki i wygodny sposób przerobić znaczne ilość drewna np. na opał. Powszechnie wykorzystywane są one w gospodarstwach rolnych, leśnictwach czy sadach.

Rębak do Drewna - Producent Rębaków do Drzewa

Kategoria
Dobierz odpowiedni rębak do drewna. Jako polski producent rębaków znamy się na tym najlepiej. Długoletnie doświadczenie w branży jakie zdobylsmy pozwoliło nam uzyskać odpowiednią wiedzę niezbędną do produkowania rębaków, łuparek, świdrów i mechanizmów tnących do drewna, drzewa najlepszych na rynku.

Rębak do Gałęzi - Producent Rębaków do Drewna

Kategoria
W naszej ofercie bez kłopotu odnajdziecie rębaki do drzewa i rębaki do gałęzi. W zależności od średnicy cięcia drzewa oraz ilości jego cięcia można bez kłopotu wybrać odpowiedni rozdrabniacz do drzewa i gałęzi dopasowany do własnego budżetu i możliwości finansowych.

Rębak Tarczowy z Górnym Wyrzutem

Kategoria
Rębak tarczowy z górnym wyrzutem to rębak z kominem wylotowym pociętego drzewa, gałęzi, który można obracać o 360 stopni. Ma to na celu ułatwienie waszej pracy oraz załadunek pociętego drzewa - uzyskanej z pocięcia zrębki.
Showing 1 to 5 of 11 (1 Pages)