Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK

Rębak Tarczowy z Górnym Wyrzutem

Kategoria
Rębak tarczowy z górnym wyrzutem to rębak z kominem wylotowym pociętego drzewa, gałęzi, który można obracać o 360 stopni. Ma to na celu ułatwienie waszej pracy oraz załadunek pociętego drzewa - uzyskanej z pocięcia zrębki.

Akcesoria do Rębaków i Rozdrabniaczy do Drewna

Kategoria
Jako producent i dystrybutor rębaków do drewna zadbaliśmy nie tylko o sprzedaż urządzeń gotowych - nowych do rozdrabniania gałęzi i cięcia drewna ale również o serwis i akcesoria, które pozwolą na sprawną i bezpieczną eksploatację wszystkich urządzeń.

Rębaki ciągnikowe

Kategoria
Rębaki, rozdrabniacze do gałęzi i drewna to urządzenia, które są przydatne przy pracach w sadzie, gospodarstwie rolnym, na plantacji owoców, w lesie i obszarach leśnych, ogrodzie, przy drodze, na terenach zielonych, w tartaku. Ułatwiają pracę i są wykorzystywane do rozdrabniania i cięcia gałęzi oraz drewna na znacznie mniejsze kawałki w zależności o wybranego modelu - od 5 do 17cm.

Rębaki Walcowe

Kategoria
Rębaki walcowe to doskonały produkt, który cechuje przede wszystkim ogromna wydajność przerabianego drewna, odpadów i gałęzi. W zależności od wybranego modelu i silnika z łatwością dobierzesz taki rebak walcowy, który zaspokoi potrzeby w pracy zarówno w gospodarstwie domowym jak i zadowolni każdego użytkownika przy zastosowaniu znacznie bardziej wymagającym i profesjonalnym.

Rębaki spalinowe

Kategoria
Jesteś zainteresowany rębakami do drewna? Chcesz na bieżąco uzyskiwać drewno do opału, którego masz aż nadto na swojej działce albo możesz je pozyskać w łatwy i tani sposób? Pomysł o zakupie rębaka / łuparki do drewna i gałęzi, która zaspokoi twoje potrzeby z tym związane. Jednorazowy zakup i dokonały produkt ułatwiający pracę i zapewniający łatwe pozyskanie opału będzie usprawniał pracę z tym związaną.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)