Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK

Rozdrabniacz do Ciągnika - Rębak do Traktora

Kategoria
Firma Remet CNC Technology to polski producent najwyższej jakości rębaków do drewna. Rozdrabniacz do ciągnika oferowany przez naszą firmę występuję w wielu wariantach mocy, dzięki czemu z łatwością dobiorą Państwo urządzenie dopasowane do Państwa potrzeb.

Łuparki Do Drewna - Świdrowe, Hydrauliczne Rozłupywanie Drzewa

Kategoria
Łuparki do drewna to urządzenie, które pozwalają szybko i wygodnie przygotować opał na zimę. Zapoznaj się z ofertą firmy Remet CNC Technology!

Rozdrabniacz do Drewna i Gałęzi - Rębaki do Drzewa

Kategoria
Rozdrabniacz do drewna nazywany również rębakiem to urządzenie, które w błyskawiczny sposób przerabia gałęzie i drobne pnie na niewielkie fragmenty wygodne do spakowania i wykorzystania (np. jako opał).

Części do Rębaka - Akcesoria i Części Zamienne do Rębaków

Kategoria
Rębaki do drewna to urządzenia, które zrewolucjonizowały prace porządkowe w lasach, parkach czy sadach. Ich wykorzystanie pozwala na szybkie i łatwe przerobienie sporej ilości materiału drzewnego i wygodne zapakowanie go do worków czy na podstawioną przyczepę.

Rozdrabniacz do Traktora - Rozdrabniacz do Gałęzi na WOM

Kategoria
Lasy, sady, parki czy ogrody to miejsca, w których niejednokrotnie niezbędne jest uporządkowanie zalegającego materiału drzewnego. Zwłaszcza w okresie wiosennym i jesiennym, przy prowadzeniu przycinek pojawiają się znaczne ilości gałęzi i konarów, które wymagają uporządkowania. Najczęstszym przeznaczeniem tego rodzaju odpadów jest wykorzystanie ich jako opału, jednak aby to zrobić należy go najpierw rozdrobnić.
Showing 1 to 5 of 15 (1 Pages)