Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK
Mulczery i kosiarki

Odpowiednie przygotowanie gruntu jest niezwykle istotne pod wszelkiego rodzaju prace – zarówno budowlane, jak również rolne czy leśne. W idealnej sytuacji grunt, który ma zostać wykorzystany pod jakiekolwiek działania jest pozbawiony przeszkód w postaci pniaków, korzeni drzew, zalegających gałęzi czy wysokich traw. Niestety wiele terenów nie pos...

Odpowiednie przygotowanie gruntu jest niezwykle istotne pod wszelkiego rodzaju prace – zarówno budowlane, jak również rolne czy leśne. W idealnej sytuacji grunt, który ma zostać wykorzystany pod jakiekolwiek działania jest pozbawiony przeszkód w postaci pniaków, korzeni drzew, zalegających gałęzi czy wysokich traw. Niestety wiele terenów nie posiada takich walorów i trzeba je odpowiednio dostosować do planowanych działań. Doskonałą pomocą w tym będą mulczery i kosiarki bijakowe, czyli urządzenia, które w szybki i wygodny sposób wykonają żmudną pracę przewidzianą dla wielu ludzi.

Kosiarki bijakowe

Przygotowanie terenu pod budowę czy zalesienie często wymaga jedynie wykoszenia wysokich traw. Wbrew pozorom czynność ta może przysporzyć znacznych trudności, bowiem przydomowe kosiarki czy nawet traktorki do koszenia trawy mogą okazać się za słabe w konfrontacji z wysokimi trawami i chwastami porastającymi teren. Nie wspominając nawet o tym, ile czasu i energii trzeba by na to poświęcić. Idealnym rozwiązaniem tej sytuacji jest skorzystanie z kosiarki bijakowej, czyli urządzenia, które w połączeniu z ciągnikiem rolniczym w szybki sposób zetnie rosnące trawy i chwasty. Kosiarki bijakowe są powszechnie używane w gospodarstwach rolnych, leśnych, a także przez firmy zajmujące się dbaniem o zieleń w miastach czy przy autostradach.

Mulczery

Drugim typem urządzeń, który pozwala na przygotowanie gruntu pod nowe cele są mulczery. Urządzenia te dzielą się na dwa rodzaje:

  • mulczery leśne – nazywane również mulczerami powierzchniowymi. Urządzenia te dedykowane są do pracy w lesie. Mulczer leśny przy pomocy zestawu noży mieli pnie i korzenie drzew pozostawiając rozdrobnioną glebę.

  • mulczery wgłębne – w odróżnieniu od mulczerów leśnych działają one również pod powierzchnią ziemi, przez co doskonale nadają się do przygotowania terenu pod uprawę rolną.

Firma Remet CNC Technology to renomowany, polski producent mulczerów i kosiarek bijakowych. W naszej ofercie znajdą państwo urządzenia wykonane według najwyższych standardów jakości. Gwarantujemy ich bezpieczną i wydajną pracę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Mulczery i kosiarki # Require any additional compass plugins here. # Set this to the root of your project when deployed: http_path = "/" css_dir = "css" sass_dir = "sass" images_dir = "img" javascripts_dir = "js" fonts_dir = "fonts" output_style = :nested environment = :development # To enable relative paths to assets via compass helper functions. Uncomment: # relative_assets = true # To disable debugging comments that display the original location of your selectors. Uncomment: line_comments = false color_output = false sourcemap = true # If you prefer the indented syntax, you might want to regenerate this # project again passing --syntax sass, or you can uncomment this: # preferred_syntax = :sass # and then run: # sass-convert -R --from scss --to sass sass scss && rm -rf sass && mv scss sass

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów