Rozdrabniacz do Gałęzi Spalinowy - Mobilne Rozdrabniacze Gałęzi

rozdrabniacz do gałęzi spalinowy

Rozdrabniacz do Gałęzi Spalinowy

Jesteś właścicielem małego ogródka na przedmieściach, a może masz działkę lub sad w którym co jakiś czas musisz dokonywać cięć, czy to sanitarnych czy dekoracyjnych? Nie możesz palić gałęzi i innych odpadków drzewnych, a twój kompostownik już jest przepełniony? Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest rozdrabniacz do gałęzi spalinowy. Zakup tej maszyny sprawi, iż problemy z dużą pryzmą gałęzi odejdą w dal. Samo przenoszenie i układanie bardzo nieforemnych i niewygodnych gałęzi, też już przestanie cię denerwować.

Rozdrabniacz do Gałęzi z silnikiem spalinowym

Rozdrabniacz do gałęzi spalinowy pozwala znacznie zaoszczędzić czas poświęcany na te elementy pracy w ogrodzie, których większość z nas nie lubi. Wyposażając się w spalinowy rozdrabniacz stosy gałęzi są w stanie zniknąć w przeciągu kilku godzin i zamienić się w niewielki stos zrąbki lub krótkich kawałków drewna. Co jednak zrobić i z tą forma odpadków? Jeśli mamy taką możliwość możemy wysypać zrąbkę na pryzmę kompostową, oczywiście zajmą one zdecydowanie mniej miejsca niż gałęzie, a dodatkowo zapewnią luźną warstwę próchniczą, która odpowiednio użyźni później glebę w ogrodzie. Innym rozwiązaniem jest wysypanie zrąbki bezpośrednio pod rośliny w ogrodzie. Zrąbka pod względem estetycznym będzie wyglądała bardzo podobnie do dekoracyjnej kory, a jednocześnie pozwoli nam zaoszczędzić spore fundusze. Jednocześnie zrąbka ma bardzo podobne do kory właściwości zakwaszające glebę. Świetnie sprawdzi się wysypana pod nasadzenia iglaków, wrzosów czy też pod borówki. Z kolei krótkie kawałki drewna będące efektem pracy walcowego, spalinowego rozdrabniacza do gałęzi świetnie nadają się na opał do kominka czy pieca.

Jaki rozdrabniacz wybrać?

Zalety korzystania ze spalinowego rozdrabniacza gałęzi wydają się być niepodważalne, jak jednak wybrać idealną maszynę, aby sprawdziła się ona przy sezonowych pracach w ogrodzie i jednocześnie nie obciążyła naszego budżetu w przesadny sposób? Na potrzeby małych i średnich ogrodów spalinowy rozdrabniacz do drzewa nie musi mieć dużej mocy. Bez problemów zwykły mechanizm tarczowy wystarczy do większych i mniejszych gałęzi. Dzięki takiemu wyborowi będziemy dysponować lekkim, poręcznym i łatwym do przenoszenia urządzeniem, które szybko usprawni nasze prace ogrodnicze nie nadwerężając przy tym kieszeni. Jeśli jednak potrzebujemy urządzenia o większej mocy, to lepiej wybrać spalinowy rozdrabniacz gałęzi lub rozdrabniacz na WOM.

W ofercie firmy Remet CNC Technology znajdą Państwo szeroki wybór wydajnych rozdrabniaczy do gałęzi i drewna. Oferujemy rozdrabniacze spalinowe, elektryczne, na WOM. Zapraszamy do poznania naszej oferty!