Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK

Części do Rębaka - Akcesoria i Części Zamienne do Rębaków

Części do Rębaka - Akcesoria i Części Zamienne do Rębaków

Rębaki do drewna to urządzenia, które zrewolucjonizowały prace porządkowe w lasach, parkach czy sadach. Ich wykorzystanie pozwala na szybkie i łatwe przerobienie sporej ilości materiału drzewnego i wygodne zapakowanie go do worków czy na podstawioną przyczepę. Rębaki do drewna to urządzenia, które zdobyły ogromną popularność na świecie, a teraz szturmem wdzierają się również do gospodarstw rolnych i firm w Polsce. Rozdrabniacz do drewna, jak każde urządzenie może ulec awarii, i będzie wymagać serwisu. Aby zagwarantować prawidłowe i bezpieczne działanie należy korzystać wyłącznie z profesjonalnych części do rębaka, nabytych najlepiej bezpośrednio od producenta.

Części do rębaka

części do rębakaFirma Remet CNC Technology w swojej ofercie posiada szeroki wybór części do rębaka. Wszystkie oferowane przez nas elementy wykonane są z najwyższej jakości materiałów i gwarantują prawidłowe działanie urządzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  •  - wałek WOM ze sprzęgłem,

  •  - adapter WOM,

  •  - noże tnące,

  •  - koła pasowe,

  •  - koła zamachowe z osłoną,

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą rębaków do ciągników, rębaków elektrycznych, rębaków spalinowych, mechanizmów tnących, łuparek i świdrów oraz akcesoriów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!