Rozdrabniacz do Traktora - Rozdrabniacz do Gałęzi na WOM

Rozdrabniacz do Traktora - Rozdrabniacz do Gałęzi na WOM

Lasy, sady, parki czy ogrody to miejsca, w których niejednokrotnie niezbędne jest uporządkowanie zalegającego materiału drzewnego. Zwłaszcza w okresie wiosennym i jesiennym, przy prowadzeniu przycinek pojawiają się znaczne ilości gałęzi i konarów, które wymagają uporządkowania. Najczęstszym przeznaczeniem tego rodzaju odpadów jest wykorzystanie ich jako opału, jednak aby to zrobić należy go najpierw rozdrobnić.

Rozdrabniacz do gałęzi

Najlepszym sposobem na szybkie i wygodne uporządkowanie zalegającego materiału drzewnego jest wykorzystanie rozdrabniacza do gałęzi. Urządzenie to pozwala na pocięcie drewna na krótkie kawałki, bądź rozdrobnienie go na zrębkę. Rozdrabniacze do gałęzi występują w różnych wariantach – spalinowych, elektrycznych oraz tych przeznaczonych do współpracy z ciągnikiem.

Rozdrabniacz do traktora

Rozdrabniacz do traktora to urządzenie, które napędzane jest poprzez wałek odbioru mocy (WOM) ciągnika. W zależności od mocy poszczególnego urządzenia rozdrabniacz do traktora jest w stanie przerabiać drewno o różnej średnicy. Rozdrabniacze do ciągników wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu gwarantują wieloletnie działanie.