Rębak do Drewna i Gałęzi - Polskie Rębaki do Drzewa

Rębak do Drewna i Gałęzi - Polskie Rębaki do Drzewa

Dobierz odpowiedni rębak do drewna. Jako polski producent rębaków znamy się na tym najlepiej. Długoletnie doświadczenie w branży jakie zdobylsmy pozwoliło nam uzyskać odpowiednią wiedzę niezbędną do produkowania rębaków, łuparek, świdrów i mechanizmów tnących do drewna, drzewa najlepszych na rynku. Cieszą sięone ogromnym uznaniem i zdobywają wiele nagród na targach branżowych.

Rozwój naszej firmy pozwala nam ciągle doskonalić nasze produkty, czynićje jeszcze bardziej wydajnymi i bezpiecznymi. Rębaki do drewna dostepne w nasze jofercie to produkty z odpowiednim atestem, długą gwarancją, znikomą usterkowością, wsparciem serwisowym na miejscu zarówno gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Wszystkie nasze rębaki do drewna można rozbudowywaćdopierając odpowiednie akcesoria do rębaków usprawniające ich pracę jak chociazby:

- WOM adapter - przejciówka do traktora
- noże tnące do rębaków,
- worki raszlowe do pakowania pociętego drewna i gałęzi
- stojak BIG-BAG do ustawienia worka pod taśmociągiem,
- przesuwne taśmociągi do odbioru pociętego drewna,
- workownice klasyczne lub z pokrywą,
- koła pasowe i zamachowe
- chwytaki do drewna, gałęzi i kłód.

Spośród naszej oferty wybierz odpowiednie rębaki do drzewa:

- rębaki spalinowe do drzewa i gałęzi
- rębaki elekryczne do drewna
- rębaki do traktora,
- mechanizmy tnące i rozdrabniające
- łuparki i świdry.

Odpowiednio dobrany rebak do drewna to doskonała inwestycja, która posłuży na długie lata. Dzięki niemu łatwo posprzątasz i utrzymasz w czystości swój sad, ogórad, szkółkę drzewek, pozbędziesz się niepotrzebnych odpadów zielonych, wykorzystasz go do pocięcia drzewa resztkowego, poprzycinanych gałezi w trakie niezbędnych prac ogrodniczych, łatwo uzyskasz materiał do kominka.

rębak do drewna

Rebaki do drewna bez kłopotu dobierzesz i dopasujesz do areału i ilości materiału do przerobienia. Kazdy rębak do drewna i gałęzi bez kłopotu przewiziesz w teren aby prace wykonywać w konkretnym miejscu lub zrobisz z niego urządzenie stacjonarne w zależności od swojego pomysłu. Rebaki do drewna mogą byćpodczepiane do traktoa i napędzane WOM jeżeli jest do tego przystosowany Twój traktor. To właśnie dlatego w naszej ofercie akcesoriów pojawiła się uniwersalna przejciówka WOM.

Nasze rebaki do drewna i gałezi moą być również przewożone na przyczepce i ustawiane w dowolnym miejscu nie wymagając dużej przestrzeni do pracy. W zależności od waszych preferencji zasilanie rebaka może być również ważnym elementem decydującym o jego zakupie dlatego w naszej ofercie znajdziecie zarówno rebaki do drewna spalinowe jak i rębaki do drewna elektryczne.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zadzwoń lub napisz. Nasi konsultanci pomogą dobrać odpowiednie urządzenie do użytku domoego lub profesjonalnego.