Rębak do Gałęzi - Spalinowy, Elektryczny, do Ciągnika

Rębak do Gałęzi - Spalinowy, Elektryczny, do Ciągnika

Określ jaki rębak do gałęzi i drzewa jest Ci naprawdę potrzebny. Nasi konsultanci podpowiedzą, który spośród modeli rębaka warto wybrać aby posłużył jak najdłużej i był odpowiednio dobrany do zakresu twoich prac bez niepotrzebnego przeciążania w pracy.

W naszej ofercie bez kłopotu odnajdziecie rębaki do drzewa i rębaki do gałęzi. W zależności od średnicy cięcia drzewa oraz ilości jego cięcia można bez kłopotu wybrać odpowiedni rozdrabniacz do drzewa i gałęzi dopasowany do własnego budżetu i możliwości finansowych.

Spośród naszych rębaków i mechanizmów tnących dobierzesz:
- rębaki spalinowe do gałęzi
- rębaki elektryczne do gałęzi
- rębaki do ciągników do drzewa i gałęzi
- mechanizmy tnące do drewna
- łuparki i świdry do drzewa.

W zależności od Waszych potrzeb i wybranego modelu rębak do gałęzi może być z górnym wyrzutem lub standardowym. Przy większej ilości prac takich jak cięcie gałęzi, drzewa na zrębkę warto pomyśleć o dokupieniu workownic i worków raszlowych w celu pakowania pociętego drzewa lub o dokupieniu odpowiedniej taśmy przesuwnej w celu transportowania zrebki bezpośrednio na przyczepę traktora. Dodatkowe akcesoria do rębaków z całą pewnością ułatwią pracę cięcia drzewa i jego pakowania, pozwolą skrócić czas związany z posprzątaniem miejsca w którym rębak wykonywał swoją pracę.

rębak do gałęzi

Bezpieczeństwo pracy z rębakiem to również niezwykle ważny aspekt pracy z naszym urządzeniem. Każdy zakupiony model rębaka posiada instrukcję obsługi rębaka w języku polskim. Dzięki temu dowiesz się jak powinno się przeprowadzać cięcie gałęzi, drzewa aby praca była bezpieczna. Każdy model posiada odpowiedni wyłącznik bezpieczeństwa na wypadek awarii lub jakiegokolwiek zdarzenia.

Wszystkie modele rębaków znajdujące się w naszej ofercie wykonujemy sami jako producent rębaków. Na wszystkie udzielamy 2 letniej gwarancji, którą za dodatkową opłatą można wydłużyć na okres 3 lat.

Nasze rębaki do gałęzi i drzewa to produkty doceniane na całym świecie. Są sprzedawane zarówno na Litwie, Ukrainie, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Skandynawii. Każdy rębak zakupiony u nas korzysta z odpowiedniego wsparcia gwarancyjnego oraz wszelkich napraw i serwisu po okresie gwarancji. Zarówno rębaki produkowane oraz modele poprzednie bez kłopotu zostaną naprawiane w naszym serwisie. W tym celu można dokonać zakupu odpowiednich akcesoriów do rębaka lub przysłać bo bezpośrednio do nas w celu wykonania naprawy bądź jego przeglądu.