Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK

Rębak Tarczowy z Górnym Wyrzutem - Rozdrabniacz do Drzewa z Kominem

Rębak Tarczowy z Górnym Wyrzutem - Rozdrabniacz do Drzewa z Kominem

Rębak tarczowy z górnym wyrzutem to rębak z kominem wylotowym pociętego drzewa, gałęzi, który można obracać o 360 stopni. Ma to na celu ułatwienie waszej pracy oraz załadunek pociętego drzewa - uzyskanej z pocięcia zrębki. Wśród dostępnych modeli rębaków z górnym wyrzutem - regulowanym kominem wylotowym - w naszej ofercie wyszukać można m.in:

- rębak tarczowy RT-630 - rębak tarczowy RT-630 do gałezi o średnicy do 13cm z opcją regulacji zrębki. Jest napędzany poprzez wał przekaźnika mocy z WOM ciągnika (25 / 50KM),

- rębak tarczowy RT-720R - rębak tarczowy RT-720R do cięcia gałęzi o średnicy 17cm. Jest napędzany poprzez wał przekaźnika mocy z WOM ciągnika (55 / 80KM).

rębak tarczowy z górnym wyrzutemRębaki tarczowe z górnym wyrzutem

Główną cechą rębaka tarczowego jest bardzo duza sprawność cięcia gałęzi. Komin wylotowy - wysokość rury wyrzucającej o długości 155cm i 210cm regulowany o 360 stopni ułatwia pracę przy pomocy tego urządzenia. Grubość pozyskiwanej zrębki może być regulowana na 4 sposoby wymiennymi ostrzami wykonanymi zestali HRDOX typ 500).

Oba rębaki są montowane na traktorze. drzewo jest wciągane przy pomocy rolek wciągających. Jest to doskonały rębak do traktora do gałęzi i do drewna. Istotną różnicą tych 2 modeli jest ich moc, która przekłada się na grubość uzyskiwanej zrebki a tym samym średnica tarczy tnącej, która została dobrana do sprawnego działania urządzenia.

Oba rębaki mają podobne zastosowanie wyróżnia je jednak inna sprawność działania. Dwukrotnie większa waga i moc urządzenia zapewnia cięcie grubszych gałęzi i inną wydajnosć urządzenia.

Rębak Rt-630

Rębak Rt-630 z całą pewnościa zadowoli gospodarstawa domowe i drobnych rolników natomiast rębak RT-720R z uwagi na swoje parametry będzie się sprawdzał na zupełnie innym polu działania przy znacznie cięzszej eksploatacji jak orębak profesjonalny! Wyróżnia je również najistotnieszy element jakim jest cena urządzenia - 3 krotnie większa w przypadku modelu 720R

Rębak 720R

Jedną z ważniejszych zalet rębaka 720R jest wyposażenie go w system wycofywania matariału z leja podawczego oraz znacznie dłuższa rura wyrzucąjąca co znacznie zwiększa zakres jego pracy.

Oba rębaki są rębakami mobilnymi przeznaczonymi do wspópracy z ciągnikiem. Zasilanie przy użyciu traktora poprawia jego wydajność i sprawia, że możesz używać go wszedzie tam gdzie tego potrzebujesz.

W zależności od Waszych potrzeb pomożemy dobrac odpowiedni rębak do prac. Powiedz jakie są twoje oczekiwania i co zamierzasz wykonywac. Określ ilość zrębki albo powierzchnię do obsługi jaką zamierzasz utrzymywać w odpowiednim stanie, a my powiemy jaki rębak do gałęzi spełni wasze oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!