Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). OK

Akcesoria do Rębaków i Rozdrabniaczy do Drewna

Akcesoria do Rębaków i Rozdrabniaczy do Drewna

Jako producent i dystrybutor rębaków do drewna zadbaliśmy nie tylko o sprzedaż urządzeń gotowych - nowych do rozdrabniania gałęzi i cięcia drewna ale również o serwis i akcesoria, które pozwolą na sprawną i bezpieczną eksploatację wszystkich urządzeń. W tym celu na naszej stronie rebaki24.pl znajdziecie bogatą ofertę na akcesoria do rębaków wśród których znajdują się m.in:

- workownice standard

- workownice professional

- wałek WOM ze sprzęgłem

- noże tnące,

- koło pasowe/ zamachowe,

- taśmociągi do 3m

- stojak BIG-BAG

Głównym ich celem jest poprawa funkcjonalności urzadzeń zakupionych w dodatkowe akcesoria, ktore mają poprawić funkcjonalność każdego produktu, zadbać o lepszą sprawność, zmianę przeznaczenia z cięcia periodycznego na rozdrabnianie gałęzi stałe w większym zakresie oraz na wymianę zużytych części w celu naprawy urządzeń zużytych.

Zamiast zbierać pocięte drzewo z ziemi sortuj je do worków BIG-BAG lub przy użyciu taśmy na przyczepę ciągnika. Stosuj odpowiednie workownice i wymieniaj noże tnące jeśli zachodzi taka potrzeba.

Jako solidny producent i dostawca urzadzeń do cięcia i łupania drzewa dbamy o naszyc klientów na kazdym etapie współpracy. Sprzedajemy urzadzenia do przetwarzania - cięcia drzewa dla użytkowników indywidualnych w przemyśle oraz rolnictwie.

Akcesoria do rębaków spalinowych, elektrycznych i ciągnikowych

Aby praca była w pełni efektywna wymagane jest sprawn eurządzenie, które Wam dostarczamy. Wszystkie nasze akcesoria współpracują z rębakami do ciągników, spalinowymi i rębakami elektrycznymi. W zależności od tego jakiego urządzenia potrzebujesz lub jakie u nas zakupiłeś pomożemy Ci je uzbroić w to czego oczekujesz aby sprawnosć rębaka była jeszcze większa, a Twoja praca lżejsza.

Napisz do nas lub zadzwoń i powiedz czego potrzebujesz lub jakie masz urządzenie abyśmy pomogli dobrac odpowiednie akcesoria do konkretnego typu urządzenia.